Firemní akce, školení, soustředění pro sportovce Slatinice, Olomouc

Pořádání společenských akcí

Vnitřní prostory Pekárny s funkční zděnou pecí jsou variabilní a tak pro vás můžeme připravit různé speciální akce. Setkání s VIP zákazníky, výročí založení firmy, rauty, firemní večírky i výjezdní zasedání vám připravíme na míru podle Vašich požadavků.
Penzion Majorka se nachází 10 km jihozápadně od města Olomouc.

Pro firmy: školení, semináře, teambuildingy, setkání, oslavy, soustředění pro sportovce

Při pronájmu našich prostor (max. 36 osob) je vám k dispozici digitální projektor, promítací plátno, flipchart, wifi a LCD televize s USB připojením. Samozřejmostí je parkování přímo v areálu zdarma pro vás nebo vaše klienty. Pro vaše akce zajistíme kompletní catering dle vašich požadavků. Uvolnit se a načerpat energii můžete při procházce v naší přilehlé ovocné zahradě. K dispozici je možnost využití lázeňských procedur a služeb včetně wellness v 200m vzdálených Lázních Slatinice.


Soustředění pro sportovce

Svým vybavením a polohou je penzion vhodný i pro sportovní soustředění. V obci můžeme zajistit pronájem Sokolovny, fotbalového hřiště a tenisových antukových hřišť. V okolí je nepřeberné množství běžeckých terénů. Můžeme zajistit i další sportoviště v nejbližším okolí, a to včetně sportovišť v 15 km vzdálené Olomouci.

Rezervace či více informací na info@penzion-majorka.cz a na tel.:

+420 585 968 673, GSM: +420 602 319 976


Kontaktujte nás
Souhlasím se zpracováním osobních údajů